Mango 2013-2014 Sonbahar-Kış Elbise Modelleri

Mango 2013-2014 Sonbahar-Kış Elbise Modelleri

İşe giderken ne giyeceğim derdinden sizi çekip çıkaran ve beklentilerinizin ötesinde bir şıklık yakalamanızı sağlayan Mango elbiseler 2014’te sizi çok şaşırtacak! Bildiğiniz gibi markanın kelimenin tam anlamıyla bir “siyah-beyaz” takıntısı var. Ancak yeni modelleri incelediğinizde “iyi ki var” demekten kendinizi alamayacaksınız.

Çünkü 2014 kreasyonlarında siyah ile beyazın muhteşem bir uyumu yakalanmış durumda. Sadelikten doğan şıklığı bir anda sizi büyüleyecek. Elbette renk seçenekleriniz bunlarla sınırlı değil! Baharı simgeleyen tüm renkleri koleksiyonda görebilirsiniz. Genellikle mini etekli elbiseler üzerine bir hazırlık yapılmış. Ancak uzun elbiseleri de bulmanızın mümkün olduğunu hatırlatalım!

Şık bir ceket giyerek işe gidebileceğiniz, gösterişli takılar takarak davetlere katılabileceğiniz, bir hırka ile günlük bir kıyafete dönüştürebileceğiniz bu sihirli elbiseler, modanın sihirbazlarına çok yakışacak. Biz sizin için bazı modelleri seçtik ve ısrarla sizlere tavsiye ediyoruz. Hadi, birlikte inceleyelim

 

Bir önceki yazımız olan En Seksi Elbiseler başlıklı makalemizde dantelli elbise, dantelli elbise modelleri ve en seksi elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz