Büyük Beden Tunikler

Büyük Beden Tunikler
Bu yılın tunik modelleri eminim sizi de benim kadar heyecanlandırmıştır! O kadar şık ve estetik görünen tunikler var ki, insan gece gündüz tunik giymek istiyor.
Özellikle büyük beden tunik modellerinde tasarımcılar sanki yaratıcılık güçlerini biraz daha zorlamış gibi…
Çünkü pek çok farklı markanın ürünlerini incelesem de fazla kiloları saklamakta yetersiz kalan pek modele rastlamadım. Ancak yine de tedbirli olmakta fayda var kızlar! Siz siz olun enine çizgili, büyük desenli tuniklerden uzak durun.
Bu yılın modası zaten sadece yaka, sadece etek ya da sadece kol bölümünde desenlerin olduğu tunikleri zorunlu kılıyor. Ancak geçen sezondan kalma modellerin de halen mağazalarda sergilenmeye devam ettiğine bizzat şahidim. Bu arada leopar desenlerin de geri döndüğü müjdesini sizlere vermek isterim. Birkaç yıl öncesinden kalma leopar desenli tuniklerinizi bu yıl da giyebilirsiniz. Bu arada sizler için seçtiğim tasarımlara göz atmazsanız kırılırım…

Bir önceki yazımız olan Duvar Rengi Seçimi başlıklı makalemizde açık bej duvar renkleri, açık kahverengi duvar boyası ve duvar rengi hileleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz