2014 Kış Modasında Elbiseler

2014 Kış Modasında Elbiseler

İncecik topukların üzerinde yürüme zahmetine katlanıyoruz da, kış mevsiminde hava soğuk diye şıklığımızdan ödün mü vereceğiz? Yeri geldiğinde yardan da geçeriz serden de… Ama zarif ve şık görünmemizi hiç kimse engelleyemez. Moda sihirbazı müdavimleri ile aramızda altın kural olan “ne olursan ol, şık ol” kuralını 2014 yılında da koruyacağız!

Soğuk kış aylarında içimizi ısıtırken muazzam görünmemizi de sağlayacak olan kışlık elbiseler raflardaki yerini kısa bir süre sonra alacak. Ancak raflara dizilmeden önce biz sizin için bazı modelleri karşınıza dizdik bile. Fotoğrafları dikkatlice inceleyin kızlar, 2014 yılına bir ay kala işte bu elbiseleri giyerek yürüdüğümüz yolları podyuma çevirmeye başlayacağız.

Bu arada özellikle ayakkabı ve takılar ile elbiselerin nasıl kombinlendiğini hafızanıza iyice kazıyın. Unutursanız buluşma noktamızı biliyorsunuz; tıklayın ve fotoğraflara yeniden göz gezdirin. Modanın sihrinden sakın uzaklaşmayın!

Bir önceki yazımız olan 2014 Bol Paça Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde 2014 bol paça pantolon modelleri, bol paça pantolon ve bol paça pantolon modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz