2014 Erkek Ayakkabı Modelleri

2014 Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek ayakkabı modelleri yazsında bir erkeğin dolabında olması gereken ayakkabı modellerinden bahsetmek istiyorum. Hayatın yükünü omzunu sırtlarında taşıyan erkekler hayatın yükünü hafifletmek için ayakkabı seçimi yaparken dikkat etmeliler. Bu yazımda Erkek ayakkabı modellerini inceleyeceğiz. Hayatının her alanında rahatça kullanacakları Mokasen model erke ayakkabılar ile yazı rahat geçirecekler. Beyaz gömlek ve Jean ile hoş bir Kombinasyon oluşturacağınız Mokasen model ayakkabılar mutlaka bir erkeğin dolabında olması gereken ayakkabı modellerinden biridir.

 

Şimdi birazda Yazlık Erkek ayakkabı modellerini biraz ele alalım Yaz aylarında ayaklar daha çok terlediği için özellikle doğal malzemelerden ve deriden üretilmiş modelleri seçmeliyiz. Deri hava alan bir malzemedir esnekliği ve rahatlığı ile rahat bir kullanım olanağı sağlar. Burada küçük birde detaya değinmek istiyorum. Alacağınız erkek ayakkabının dışının deri olması kadar içine konulan malzemede çok önemlidir. İçi deri ve tekstil astar kullanılan modeller her zaman kullanım rahatlığı sağlar. Yaz aylarında geçme tabanlı erkek ayakkabı modelleri esneklik açısından ayağın rahat hareket etmesini sağlar. Yorucu bir günün ardından bile ayaklarınızda hiçbir ağrı hissetmezsiniz. Şık olmak isterken sırf gösterişli diye kullanışlı

images (9)

 

Klasik kesim takım kesimde elbise de ise Çarık ya da OXSFORD model ayakkabılar seçilmelidir. Parlak takım elbiselerinin altına ise parlak deriden yapılmış ayakkabı modelleri seçilmelidir. Spor ayakkabı modellerine bakıldığında spora ayakkabı adından anlaşıldığı üzere rahat edebilmek için seçilen modellerdir. Kanvas kumaşlardan yapılmış erkek ayakkabı modelleri yaz mevsiminde ayak sağlığını korur. Ayaklarınızı terletmez ve hava almalarını sağlar.

 

images (12)

 

Şık olmak isterken sırf gösterişli diye kullanışlı olmayan bir erkek ayakkabı modeli almak hem kesenize zarar hem ayak sağlığını bozar. Bu yüzden her zaman bilinçli seçimler yapılmalıdır. Sıcak bölgeler de yaşayanlar tatile çıkacak olanlar. Özellikle yanları delikli zımbalı hava delikleri olan modelleri tercih etmelidirler. Marka olarak ise bayanlar kadar modayı takip eden erkelerin favorisi haline gelen Pierre Cardin marka erkek ayakkabıları kalitesi ve farklı tasarımları ile erkeklerin her daim tercihi. Hotiç marka erkek ayakkabı modelleri modern çizgiyi ve Trendi yakalamak isteyen erkeklerin gözdesi Gerçek deri malzeme ile kullanıldığı modeller ile kaliteden ödün vermiyor. Keten kumaştan üretilmiş geniş esnek bantları ile rahat kullanım sağlayan Crash erkek ayakkabı modelleri şıklığı ve rahatlığı size bir arada sunuyor. Klasik çizgiden vazgeçmeyenler Caesar Orraca marka erkek ayakkabı modelleri ile Klasını konuşturacaklar.

 

 

 

 

 

Bayanların ayakkabılarda tercih ettiği ruganları artık erkek ayakkabı modelinde de görmek mümkün. Stilini yansıtmak isteyen erkekler özel davet ya da toplantılara giderken giyeceğiniz rugan erkek ayakkabı modelleri ile Klas bir şıklık yaratacaksınız. Rahatına düşkün erkeklerin olmazsa olmazı Sneakers ayakkabılar çok ciddiyet gerektirmeyen ortamlarda imdadınıza yetişecek. Takım elbise giyen erkeklerin öncelikle takım elbisenin modern ya da Klasik kesim seçimlerini ona göre yapmalılar Modern takım elbise tercih eden erkekler modern ya da keten bağcıklı erkek ayakkabı modelini tercih etmeliler

Soğuk kış günlerinden korunmak için bot erkek ayakkabı modelleri arsında nasıl bir seçim yapmalıyız. Soğuktan korunmak ve kışı rahat geçirmek isteyen beylere tavsiyem bot alırken Özellikle altı kauçuk tabanlı Erkek ayakkabı modelini almalı. Kösele ayakkabı modeli genelde yaz mevsimi için ideal ve çok şık bir modeldir. Kışın şık olmak isteyen erkekler tercihinizi kösele ayakkabıdan yapmak isterseniz. Alt göbeği yarı kauçuk bir model tam size göre bir tercih. Olacaktır Soğuk ve yağmura pek dayanıklı olmadığı için kışın süet erkek ayakkabı modelini seçmenizi tavsiye etmem.

 

 

Bir önceki yazımız olan 5 Yaşında Moda İkonu başlıklı makalemizde 5 yaşında Moda İkonu ve Çocuk Moda hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz