2013-2014 Sonbahar Kış Ayakkabı Modası

2013-2014 Sonbahar Kış Ayakkabı Modası

2013-2014 Sonbahar Kışlık  ayakkabı modelleri Kışlık ayakkabı alırken en çok dikkat edilmesi gereken şey tabi ki sıcak tutmasıdır. Kışlık ayakkabının özellikle tabanının soğuğa suya karşı dayanıklı olması gerekir Bu sebeple sabı modelleri arasında burunda ve topukta kauçuk olan modeller seçilmeli Kösele ince bir malzeme olduğundan soğuk havalar için çok elverişli olduğu söylenemez. Yine erkek Sonbahar  Kış ayakkabı modelleri arasında tabanı kösele ayakkabılarda, göbek Enjeksiyonlu taban ya da tam pençe dediğimiz köselenin üzerine kauçuk malzemeyle kaplı modeller seçilmeli.  bayan kışlık bot olarak süet ve termal topuklu modeller kışın sizi soğuktan koruyacağı gibi, yumuşak hafif ve esnek oluşu kullanım açısından çok rahat olacaktır.

 

artistik-paten-nedir-0

 

Bayan kışlık çizme modellerinde JUNE model kauçuk taban ve analin deri ile harmanlanmış bur çizme modeli ile kışın sert koşullarına adeta meydan okuyacaksınız. Kışlık bot olarak yine yağlı deri ve metal objeler ile süslenmiş kauçuk taban kışlık botlar bu kışta tercihlerinizin arasında yer alacak Çizmeden vazgeçemeyen şık ve zarif bayanlar yine uzun nubuk çizme modelleri hemen her tarza hitap ediyor. Hanımlar sizde kışlık ayakkabı modellerine mutlaka bir göz atmadan geçmeyin Kışın zor şartlarına göre tasarlanmış yumuşak deri yüzeyi ve dolgun topuk kışlık çizmeler ile isterseniz Uludağ’a çıkın. Sev diklerinizi ve kendinizi Kışlık ayakkabı modelleri ile soğuk havadan korunduğunu ve güvende olduğunu bilmek size kendinizi çok iyi hissettirecektir

 

 

 

Kışlık ayakkabı modelleri arasından seçim yaparken şu ayrıntıyı hiç unutmamalısınız. Erkek bayan olsun kışlık ayakkabı alırken ister çizme ve botlarda altı kauçuk ve termal tabanlı Kışlık ayakkabı modelleri arasından seçim yapmalıyız. Bu tür modeller sizi soğuktan koruyacağı gibi kışı rahat geçirmenizi sağlayacak. Bayan kışlık botlarında özellikle topuklu kışlık ayakkabı modelleri arasında yine seçim yaparken TERMO tabanlı modeller sizin için iyi bir tercih olacaktır

 

 

Kışında şıklığından ve topuklu modellerden vazgeçemeyen seksi ve çekici görünmek için isteyen bayanlar uzun rugan sivri burunlu modeller tam size göre. Hem spor hem Klasik bir hava yaratmak hem şık ve çekici görünmek istiyorsanız sizde Kışlık ayakkabı modellerine mutlaka göz atın.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Öne Çıkan Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde abı Modelleri, abiye ayakkabı ve abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. yeşim koçal diyor ki:

    73 – 74 numaralı resimdeki refresh marka çizmeleri nereden bulabilirim .teşekkür ederim

    1. admin diyor ki:

      yoox.com dan bulabilirsiniz italyan bir markadır :)

Yorum Yaz